واحه

وقتی از شوق وصال می نهادم باسر پای در بیراهه خار صحرایی گفت: عشق یعنی واحه

 
سقوط بنی اسرائیل نزدیک است
نویسنده : لیلی تکلیمی - ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢۸
 

با مرور آیات قرآن به این نتیجه می رسیم که بنی اسرائیل دوبار قدرت گرفته و دوبار نابود می شوند. تحقیقات مفصلی در رابطه با تفسیر قرآن به شیوه ی ریاضی صورت گرفته که از مجال این بحث خارج است و علاقمندان می توانند از این لینک به آن دسترسی پیدا کنند:

 

http://www.shia-news.com/fa/pages/?cid=12558

 

 

صرف نظر از این که آیا این پیش بینی ها و معادلات درست باشند یا نه، تنها به این نکته می خواهم اشاره کنم که بنی اسرائیل ضمن این که به نهایت قدرت دست پیدا کرده اند، طبق وعده ی قرآن به زودی نابود خواهند شد. مهم نیست که در چه سالی و به چه طریقی، اما این را می دانیم که وعده ی حق تخلف ناپذیر است.

 

اما بحثی که این روزها بازار داغی دارد و تحلیلگران زیادی را به اشتباه انداخته، ماهیت این قوم لجباز و ستمگر در دنیای امروز است. بسیاری از متدینین و دین شناسان ساده لوحانه قوم بنی اسرائیل را ر‍ژیم صهیونیستی پنداشته و بی صبرانه انتظار تحقق وعده ی قرآن را درباره ی این حکومت نامشروع غاصب می کشند و در جست و جوی نشانه های نابودی قریب الوقوع این قوم متجاوزند؛ ولی حقیقت فرای این پندارهاست!

 

دوستان عزیز؛ من امروز احتمالی را مطرح می کنم که شاید عده ای آن را خام تلقی کنند، اما یقینا عده ی دیگری را به فکر واخواهد داشت و آن این مسئله است که:

 

«قوم بنی اسرائیل هیچ ربطی به رژیم صهیونیستی ندارد!»

لابد می پرسید پس چه کسانی مصداق بنی اسرائیلند؟

به ادامه ی مطلب بروید تا خدمتتان عرض کنم..... 

اثبات این مدعا:

اسرائیل حکومتی است که توسط یک سری اروپایی آواره و توسط حکومت های ظالم غربی تشکیل شده و حتی مردم این سرزمین جعلی را گروهی اروپایی تبار از اقصی نقاط دنیا تشکیل داده اند و هیچ ریشه ای در این منطقه ندارند تا چه رسد به این که اصل و نسبشان بخواهد برسد به پیامبران اولوالعزم و در رأس آنها آل یهود.

این تفکر ساده لوحانه بی هیچ تأملی در بین نظریه پردازان سیاسی شیوع و رواج یافته بدون این که حتی یک نفر از این افراد فکر کند اصلا چه نسبتی بین بنی اسرائیل – فرزندان حضرت یعقوب- با این مهاجران اروپایی وجود دارد که حتی اکثرشان از این که به زور به این سرزمین کوچ داده شده اند ناراضی و معترضند؟

پس بیهوده منتظر نابودی این رژیم نباشید، بلکه برعکس؛ آنها را دلیلی بدانید برای نابودی قوم واقعی بنی اسرائیل!

 

اما در عصر حاضر، بنی اسرائیل واقعی با چه عنوانی درقید حیاتند؟

جواب این سؤال چندان پیچیده نیست و فقط به کمی اشاره نیاز دارد:

اولا: قوم مذکوراز قدیم الایام و قبل از ظهور پیامبر اکرم (ص) در منطقه ی خاورمیانه و اطراف بیت المقدس حضور داشته و سپس از آنجا رانده شده و در سرزمین های مجاور ساکن شدند اما در هر حال تمرکز خود را هرگز ازدست نداده و همواره به شکل یک قوم منسجم و متحد از دور و نزدیک با یکدیگر در ارتباط بوده اند.

ضمن این که یهودیان بنی اسرائیل که منتظر منجی موعودشان بودند، از آنجا که می دانستند منجی آنها در سرزمین حجاز ظهور خواهد یافت، به عربستان کوچیدند و زمینهای بسیاری را در آن خریداری کردند. لذا سکونت این طایفه در عربستان قطعی است.

ثانیا: این قوم شکست خورده همیشه در انتظار بازگشت اقتدار خود بوده و از هیچ حیله و فریبی در این راه دریغ نورزیده اند تا جائی که با تغییر عنوان هیچ مشکلی نداشتند!

ثالثا: بعضی‌ از صحابه‌ که به‌ وَهَب‌ بن‌ مُنَبِّه‌، و کعب‌ الاحبار، و عبدالله‌ بن‌ سلام‌  و نیز تابعین‌ که‌ به ابن‌ جُرَیْح متصل شدند‌ و این‌ گروه‌ معلومات‌ خود را از تورات‌ و انجیل‌ و شروح‌ و حواشی‌ آنها روایت‌ می‌نموده‌اند باعث ورود خسارات زیان ناپذیری در روایات اسلامی شده و به اصطلاح، اسرائیلیات راوارد دین اسلام نمودند. این افراد عموما از قوم یهود (بنی اسرائیل) بوده و دلیل اسلام آوردنشان نیز امروزه روشن است که چیزی جز گمراهی مسلمانان و هدایتشان به سمت دین متبوع خود یعنی یهودیت تحریف شده نبود. همچنین تمیم داری که در دشمنی اش با اسلام راستین شکی وجود ندارد و او بنیان گذار وهابیت پلید در قرون بعد از خود است.

 با این سه اشاره، به یک جمع بندی کلی می رسیم و آن این که اسلام آوردن یهودیان بنی اسرائیل در زمانی که تیغ اسلام به سادگی می توانست گردن تمامی ادیان جعلی را بزند، جز مصلحت اندیشی مکارانه ی متفکران این قوم نبوده و البته گروه زیادی در آن زمان به تبعیت از این ها اسلام ظاهری آوردند و به تخریب دین مبین اسلام از درون مشغول شدند تا امروز جنازه ی متعفنی از دین اسلام را در سرزمین عربستان به نمایش بگذارند:

« وهابیت کثیف!»

حالا بنی اسرائیل واقعی را در عصر حاضر شناختید؟ آیا نشانه های نابودی آل سعود را مشاهده نمی کنید؟ وعده ی قرآن محقق خواهد شد و همکاری امروز یهودیان مسلمان نما با همکاران اسرائیلی تبار خود باعث خواهد شد که به زودی شاهد ریشه کنی این قوم لجوج و خائن و ستمگر باشیم انشاالله.

 


 
comment نظرات ()